Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

 

 

Ons team op de Oranje Nassau School bestaat uit 21 enthousiaste mensen.

Hieronder staan de namen met de contactgegevens van het team:

Leo Trommel                Directeur                                  directie@oranjenassau.cnsede.nl

Gertrude Koopman        Ondersteunend schoolleider     g.koopman@oranjenassau.cnsede.nl

Hedi v.d. Kolk                  Intern begeleider                       IB@oranjenassau.cnsede.nl

Jorien v.d. Brink            Leerkracht groep 1-2 a              j.vandenbrink@oranjenassau.cnsede.nl

Els Stam                       Leerkracht groep 1-2 a             e.stam@oranjenassau.cnsede.nl

Michelle Heerkens        Leerkracht groep 1-2 b             m.heerkens@oranjenassau.cnsede.nl

Jarda Bouw                   Leerkracht groep 1-2 c             j.bouw@oranjenassau.cnsede.nl

Marjan Stapel               Leerkracht groep 3                   m.stapel@oranjenassau.cnsede.nl

Ditta Romeijn                Leerkracht groep 3                   d.romeijn@cnsede.nl

Elrike Massink              Leerkracht groep 4                   e.massink@oranjenassau.cnsede.nl

Corina Uiterwijk             Leerkracht groep 4                  c.uiterwijk@cnsede.nl

Harriet Boks                  Leerkracht groep 5                   h.boks@cnsede.nl

Kees de Vreugd            Leerkracht groep 6                   k.devreugd@oranjenassau.cnsede.nl

Dorien Dekens              Leerkracht groep 6                   d.dekens@cnsede.nl

Rick van Meeteren        Leerkracht groep 7                   r.vanmeeteren@.cnsede.nl

Karin van Wensveen     Leerkracht groep 7                   k.vanwensveen@oranjenassau.cnsede.nl

Timon Arentsen            Leerkracht groep 8                   t.arentsen@oranjenassau.cnsede.nl 

Tessa Peters                 Onderwijsassistent                  t.peters@oop.cnsede.nl

Els Schoemaker            Onderwijsassistent                   e.schoemaker@oop.cnsede.nl

Pia van Steenbergen     Administratief medewerkster     administratie@oranjenassau.cnsede.nl

Alex Manders                Conciërge

 

Contact gegevens

Oranje Nassau   CNS-basisschool
Hoofdgebouw                        
Anton Mauvestraat 10-A        
6717 JA Ede                           
T: 0318 - 645 664 

Poortgebouw    
Akulaan 10a    
6716XN Ede   
T: 06-28364618
E: administratie@oranjenassau.cnsede.nl 
I : www.oranjenassau.cnsede.nl

 

De school maakt deel uit van de Stichting Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Ede e.o.
Website ontwerp Steenstra Media / webrealisatie Web2work