Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Team

 

 

 

 

Ons team op de Oranje Nassau School bestaat uit 16 enthousiaste mensen.

Hieronder staan de namen met de contactgegevens van het team:

Leo Trommel                Directeur                                  directie@oranjenassau.cnsede.nl

Gertrude Koopman       Ondersteunend schoolleider     g.koopman@oranjenassau.cnsede.nl

Jorien v.d. Brink            Leerkracht groep 1-2 a              j.vandenbrink@oranjenassau.cnsede.nl

Els Stam                        Leerkracht groep 1-2 a             e.stam@oranjenassau.cnsede.nl

Michelle Heerkens         Leerkracht groep 1-2 b             m.heerkens@oranjenassau.cnsede.nl

Elrike Massink              Leerkracht groep 3                   e.massink@oranjenassau.cnsede.nl

Marjan Stapel               Leerkracht groep 3                   m.stapel@oranjenassau.cnsede.nl

Stefanie v.d. Leer          Leerkracht groep 4                   s.vanderleer@oranjenassau.cnsede.nl

Marjan Stapel               Leerkracht groep 4                   m.stapel@oranjenassau.cnsede.nl

Karin van Wensveen     Leerkracht groep 5                   k.vanwensveen@oranjenassau.cnsede.nl

Hedi v.d. Kolk               Leerkracht groep 5                   h.vanderkolk@oranjenassau.cnsede.nl

Kees de Vreugd            Leerkracht groep 6                   k.devreugd@oranjenassau.cnsede.nl

Timon Arentsen            Leerkracht groep 7/8                t.arentsen@oranjenassau.cnsede.nl

Mariëtte Wijnholds        Leerkracht groep 7/8                m.wijnholds@oranjenassau.cnsede.nl

Els Schoemaker            Onderwijsassistent                   e.schoemaker@oranjenassau.cnsede.nl

Pia van Steenbergen     Administratief medewerkster     administratie@oranjenassau.cnsede.nl

Hedi van der Kolk         Intern begeleider                      ib@oranjenassau.cnsede.nl

Alex Manders               Conciërge

 

Contact gegevens

Oranje Nassau   CNS-basisschool
Hoofdgebouw                        
Anton Mauvestraat 10-A        
6717 JA Ede                           
T: 0318 - 645 664  

Poortgebouw    
Akulaan 10a    
6716XN Ede   
T: 06-28364618
E: administratie@oranjenassau.cnsede.nl
I : www.oranjenassau.cnsede.nl

 

De school maakt deel uit van de Stichting Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Ede e.o.
Website ontwerp Steenstra Media / webrealisatie Web2work